top of page

Tak to jsem já Kristýna a vytvářím Vaší osobní oázu klidu s kouskem přírody a designu.

Chuť tvořit ve mně dřímala vždycky, ale až když jsem začala cestovat a poznávat svět, uvědomila jsem si, že je to moje opravdová vášeň. Podniknuté cesty mi byly (a stále jsou) zdrojem nekonečné inspirace a asi i díky nim jsem v roce 2020 vytvořila svůj první mechový obraz jako dárek pro mé rodiče. A v tom mi to došlo. Přesně tohle chci předávat dál. Osobní koutek přírody, který vdechne každému interiéru nový život.

8DF8BE9B-FE67-4892-A851-7CB7CFE74A02_edi
mechový obraz

V únoru 2023 jsem otevřela první veřejnou dílnu MECHUJU v Českých Budějovicích. Můžete zde vidět mechové obrazy, plastická zrcadla a dokonce i klobouky.

Pořádám skupinové i individuální mechové kurzy.

NOVĚ v dílně pracuji s klobouky. Máš doma oblíbený klobouk a chceš ho oživit? Nečekej, přines mi ho a společně něco vymyslíme! 

Do mechových obrazů dávám kus sebe a všechny kousky, co mi projdou pod rukama, mají svoji duši, kterou dokreslují ručně vyrobené kovové rámy od mého táty. Nechci dělat unifikované líbivé dekorace, přeju si, aby k Vám domů obraz zapadl – proto je sestavuji přímo na míru, ideálně po návštěvě u Vás doma. Ráda s Vámi proberu Vaše představy a požadavky, na jejichž základě společně vytvoříme místo s jedinečnou atmosférou. Místo, které bude zase o kousek víc to Vaše skutečné “doma”.

dílna mechuju
bottom of page